5 תכונות מיוחדות של פסיכותרפיסטית מומלץ

5 תכונות מיוחדות של פסיכותרפיסטית מומלץיש אנשים שמגיעים לקבל טיפול פסיכולגי במלצה של מישהו. אחרים פשוט מחפשים באינטרנט שמעתי לעתים קרובות בארון את הביטוי “פסיכותרפיסטית מומלץ בצפון”. יש האומרים לי שהם ערכו חיפוש באינטרנט עבור פסיכולוג טוב או פסיכותרפיסטית בצפון, הם מצאו את האתר שלי. וכך הם התחייבו לקבוע פגישה איתי.
בטח, זה טבעי שכל אחד מאיתנו ירצה. פסיכותרפיסטית טוב כשאנחנו צריכים אחד ? אבל מה המשמעות של זה טוב ? איך אנחנו יודעים שפסיכותרפיסטית זה טוב
ממה שאני יכול לספר, הרבה אנשים. באמת רוצים קוסם הם רוצים שמישהו יוציא את מטה הקסם. ויגרום לבעיות להיעלם ? למה שזה יהיה כל כך פשוט
מה זה באמת אומר להיות פסיכולוג טוב?

מנקודת המבט שלי, כדי להיות מסוגל לספר על פסיכולוג/פסיכותרפיסטית כפי שהוא טוב, זה צריך להציג כמה תכונות חיוניות.

1. יכולת חיבור מוגברת עם האיש לפניו

קודם כל, אני חושב שאתה. יכול להתחבר עם האיש שלפניו בניתוח טרנזקציות יש פתגם שאני אוהב מאוד: קשר לפני החוזה.

כלומר, לפני שנתחיל לעשות משהו במונחים של שינוי, חשוב שנצליח ליצור את הקשר הזה שחיוני להתקיים למען הצלחה רפואית. אף לקוח לא ייפתח לפני המטפל אם הוא לא יוכל להתחבר אליו מראש. המידה שבה האדם נפתח, היא המידה שבה אנו יכולים להתחבר אליו.

2. מומחה לתיאוריות שעומדות מאחורי התרגול

הקשר עם הלקוח חשוב ביותר, אך ברגע שהוא מחובר, עלינו להיות בתיק האישי ובידע התיאורטי כדי ליצור שינוי. לכן, המחקר הוא היבט חשוב וצריך להיות לצמיתות ברשימת האינטרסים של כל מטפל.

יש הרבה פרספקטיבות וגישות בפסיכותרפיה והוא טוב לפסיכותרפיסטית לדעת כמה מהם ככל האפשר. תיק ידע רחב יותר יכול להוביל לתוצאות טובות יותר בפועל.

3. אדם שטועה

! רק מי שלא עובד הוא לא בסדר הפסיכותרפיסטית אינו יוצא דופן לכלל זה. טוב הוא כי המטפל לא רק מודה כאשר עושה טעות, אבל באמת לשים לב מה שהוא עושה כדי למנוע טעויות.

4. המורה ראוי לעקוב

מרוצים, אלה שבאו אלינו לוקחים אותנו כמודל ורבים לוקחים טוב מה שאנחנו אומרים. תהליך הpsychotherapistic במרכיב וחלק מהוראה/למידה. לכן חשוב למטפלים שלנו להיות מודעים לכך ולהבטיח כי מה שאנו אומרים הוא משהו שראוי לומר ואינו יוצר נזק אם מכניסים לתרגול.

5. קשוב להתקדמות הטיפול והגמישות בגישה

ברור כי לא מתקבלים תוצאות לילה בפסיכותרפיה. עם זאת, גם אנחנו לא עושים טיפול במשך שנה שלמה ולא להזיז שום דבר אינו פתרון. פסיכותרפיסטית טוב הוא קשוב למהלך הטיפול, ואם מה שהוא לא עובד, לשנות את הגישה, להסתגל, מתאים. אם אפילו אז הדברים לא מוסרים, זה נכנס לפיקוח. מטרת הפסיכותרפיה היא ליצור שינוי. , אם לא נסייע לשינוי. מה שאנחנו עושים זה לא טיפול אם השינוי, מסיבות שונות אינו רצוי או אפשרי, שוב, המשך המפגשים חסר טעם.